Social Media

KochamKwiaty.pl Katarzyna Witecka

NIP: 517-008-75-57

ul. Targowa 8

35-064 Rzeszów

NRB: 47 1050 1562 1000 0092 3328 9637

 

 

2020 Kochamkwiaty.pl Katarzyna Witecka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 

Mapa strony

NASZA HISTORIA

Nazywam się Katarzyna Witecka, jestem mistrzem florystyki. Swoją przygodę z florystyką zaczęłam już w szkole średniej, zostając asystentką florysty w kwiaciarni w Rzeszowie. W 2003 roku postanowiłam zrealizować swoje wielkie marzenie i otworzyłam własną kwiaciarnię. Chcąc lepiej i efektywniej wykonywać powierzone mi realizacje florystyczne, zaczęłam szkolenia w tym kierunku.

Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, gdzie zdobyłam tytuł florysty. W 2015 roku w Krakowie wywalczyłam tytuł Mistrza Regionu Małopolsko - Podkarpackiego w konkursie zorganizowanym przez SFP. W lutym 2016 roku w Poznaniu zdobyłam tytuł II wicemistrza Polski w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski we florystyce zorganizowanych przez SITO. W obecnej chwili posiadam tytuł Mistrza Florystyki potwierdzony egzaminem w Izbie Rzemieślniczej w Rzeszowie. Dzięki licznym szkoleniom organizowanym w całej Polsce, zgłębiam coraz to nowsze trendy we florystyce.

Z ogromną miłością do kwiatów i poszanowaniem natury, razem z moim zespołem, stworzymy dla Was kompozycje na miarę Waszych indywidualnych potrzeb. Staramy się co sił, by nasze roślinne projekty były oryginalne. Lubimy przełamywać schematy i orientujemy się w najnowszych trendach. Zawsze chętnie dostosujemy się do Waszych upodobań. Tak byście zawsze wychodzili z naszej kwiaciarni w Rzeszowie z uśmiechami na twarzach. Dostarczamy nasze bukiety kwiatów na terenie Rzeszowa oraz okolic. Zajmujemy się także dekoracją przyjęć i różnego rodzaju imprez okolicznościowych oraz kwiatową oprawą ślubną. W magicznym świecie roślin odnajdujemy pole do uwolnienia naszych artystycznych pasji.

Moje marzenie o własnej kwiaciarni spełniło się, a niezmierzona pasja do florystyki znalazła swoje urzeczywistnienie w bardzo bliskim mojemu sercu miejscu. Miejscu wypełnionym pięknem – świeżymi kwiatami, oryginalnymi dekoracjami i mocą pozytywnych emocji. Miejscu, w którym się spotkamy. My, miłośnicy kwiatów.

Logo kwiaciarni kochamkwiaty.pl