Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kwiaciarni „Kocham-kwiaty.pl” w Rzeszowie. Nasze kwiatowe kompozycje dobieramy do charakteru ceremonii, zwracając szczególną uwagę na podniosłość momentu. Zajmujemy się dekorowaniem każdej przestrzeni. Poniżej prezentujemy ofertę naszej kwiaciarni w Rzeszowie.

Potrzebujesz pięknego bukietu kwiatów na specjalną okazję? A może chcesz zrobić niespodziankę i sprawić radość bliskiej osobie bez żadnego konkretnego powodu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Opowiedz nam, co Ci w duszy gra, a pomożemy stworzyć bukiet idealny. Ty wybierasz kolory. Ty decydujesz o stylu. My podpowiadamy i służymy życzliwą radą. A potem pleciemy. Maleńki bukiecik. Albo ogromną kompozycję kwiatową. Wszystko na miarę Twoich oczekiwań i środków, jakimi dysponujesz. Tak, abyś wyszedł od nas z uśmiechem na twarzy. I wraz z przygotowanym przez nas bukietem kwiatów przekazał bliskiej osobie moc pozytywnych emocji i dał wyraz tego, jak bardzo jest dla Ciebie ważna. Urodziny, imieniny, rocznice, wszelkie uroczystości, a może po prostu zwyczajna i zarazem często doceniana spontaniczność? Poradzimy sobie w każdej z tych okoliczności. Zatem nie zastanawiaj się dłużej! Jeżeli potrzebujesz bukietu dla ukochanej osoby albo chcesz komuś podziękować, wybrane przez Ciebie kwiaty dostarczymy najszybciej, jak tylko będziemy potrafili. A musisz wiedzieć, że staramy się sprostać Twoim oczekiwaniom ze wszystkich sił. Niezawodna dostawa kwiatów z uśmiechem i dla uśmiechu to nasz znak rozpoznawczy.

Bukiety

Florystyka ślubna

Wszystkie ślubne projekty, zarówno te mniejsze jak i większe, zaczynamy od szczegółowych konsultacji z Wami, Parą Młodą. Bo to Wy w tym szczególnym dniu jesteście najważniejsi. Także dla nas. Chcemy dać temu wyraz, dlatego pytamy o Wasze potrzeby i koncepcje. Chcemy poznać je jak najpełniej, by spełnić Wasze marzenia. Pytamy o ulubione kolory i kwiaty. Szukamy inspiracji, biorąc pod uwagę Wasze historie i osobowości. Zawsze dbając o detale i indywidualne preferencje. Pragniemy stworzyć projekt, który Was uszczęśliwi. Do tworzenia każdej dekoracji ślubnej podchodzimy z pełną odpowiedzialnością. W pełni zdajemy sobie sprawę, jakie znaczenie ma dla Was ten dzień. Kochamy spełniać Wasze marzenia. Zanim zwieńczymy swoją pracę, chcemy z Wami rozmawiać, a także spotkać się na miejscu Waszego wesela/ślubu, aby poczuć aurę otoczenia i jeszcze pełniej zrozumieć Wasze potrzeby. Praca nad aranżacjami z okazji tak ważnej uroczystości to dla nas prawdziwa przyjemność i wspaniałe wyzwanie! Nie możemy się doczekać, kiedy pozwolicie nam uwolnić naszą kreatywność. Jednak największą satysfakcję z pracy nad projektami ślubnymi dają nam bez cienia wątpliwości Wasze emocje. To one napędzają nas do pracy i dają największe spełnienie. Jeśli potrzebujecie bajkowych kwiatów na ślub, serdecznie Was zapraszamy do nas! Wspólnie stworzymy magiczną atmosferę tego pięknego dnia.

W tych trudnych dla Was chwilach postaramy się z empatią i największą delikatnością stworzyć piękną kwiatową oprawę dla pożegnania bliskich Wam osób. Do projektów żałobnych podchodzimy ze szczególną troską. Stworzymy dla Was wszystko, czego będziecie potrzebowali, będąc czuli na Wasze sugestie. W ofercie kwiaciarni „Kocham Kwiaty” znajdują się wieńce pogrzebowe, elipsy, wiązanki pogrzebowe oraz kompozycje na trumnę.

Florystyka funeralna

Dzięki naszym kwiatom Twoje biuro, lokal czy stoisko targowe nabiorą zupełnie innego charakteru i zyskają nową energię, którą bezpośrednio odczujesz Ty i Twoi klienci. Zajmiemy się zarówno stałą obsługą kwiatową jak i stworzeniem dekoracji kwiatowych na różne wydarzenia firmowe. Czy zdajesz sobie sprawę, jak ważny jest kontakt z naturą w miejscu pracy? Czy wiesz, że przywraca równowagę psychiczną oraz pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie fizyczne? Badania nad funkcjonowaniem ludzkiego organizmu potwierdzają, że lepiej czujemy się w środowisku naturalnym. Natura i rośliny silnie wpływają na wydajność naszej pracy. Pewne gatunki roślin filtrują toksyczne substancje zawarte w powietrzu, dostarczają wilgotności, a także korzystnie oddziałują na akustykę. Odpowiednie zazielenienie przestrzeni firmowej przekłada się na jej atrakcyjność i estetykę, co z kolei może przyciągać klientów biznesowych i przyczyniać się do realizacji Twoich celów biznesowych. Plan zazielenienia Twojej firmowej przestrzeni stworzymy wspólnie z Tobą, dopasowując się do wszystkich Twoich potrzeb.

Kwiaty dla firm

 

Chrzest, komunia, rocznice ważnych dla Was wydarzeń? We wszystkich tych i wielu innych nie wymienionych w naszej ofercie okolicznościach z niekrytą przyjemnością pomożemy Wam podkreślić ich rangę i uświetnić atmosferę wspaniałymi kwiatami z naszej kwiaciarni w Rzeszowie. Świętujmy razem, otaczając się pięknymi kwiatami i nieszablonowymi kompozycjami. Serdecznie zapraszamy!

Inne okazje

 

Logo kwiaciarni kochamkwiaty.pl

Social Media

KochamKwiaty.pl Katarzyna Witecka

NIP: 517-008-75-57

ul. Targowa 8

35-064 Rzeszów

NRB: 47 1050 1562 1000 0092 3328 9637

 

 

2019 Kochamkwiaty.pl Katarzyna Witecka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 

Mapa strony